O projektu

Rezidence Švarcava nabízí exkluzivní a provozně úsporné bydlení v centrální části města Černošice.

 

Mimořádná lokalita

Bytový dům se 17 nadstandardními bytovými jednotkami je zasazen do svažitého pozemku, na břehu říčky Švarcavy v noblesní, zelení překypující, vilové čtvrti, vzdálené 5 minut chůze od vlakového nádraží.

Černošice jsou unikátní lokalita se skvělým dopravním spojením, jejíž jméno rezonuje především v souvislosti s úžasnou okolní přírodou a zástavbou mnoha exkluzivních vil. Kompletní občanská vybavenost dává zapomenout na nutnost blízkosti hlavního města, které však zůstává ve skvělém dosahu.

Pokud budete chtít vyrazit do zalesněných kopců na výlet, stačí ujít pár kroků od vašeho nového bytu. Stejně tak jsou v přímém dosahu školy a sportoviště pro vaše děti.

Špičkové technologie

Unikátní je nejen poloha, ale taktéž technologické pojetí tohoto úsporného bytového domu. Kalkulovaná spotřeba do 35 MWh/rok pro celý objekt je dílem kvalitních a moderních řešení. Vytápění tepelným čerpadlem s geotermálními vrty je absolutní high-end systém, který byl pro tento projekt použit se zásadním cílem - minimalizace provozních nákladů.

Stavba je navržena v nízkoenergetickém až pasivním standardu s maximálním zaměřením na precizní zpracování stavebního detailu. Tento projekt a mnoho jeho řešení reflektuje naši touhu po špičkovém bytovém domě.

V portofoliu našich realizací naleznete řadu budov se zaměřením na nízkoenergetický provoz, na svědomí máme například historicky druhou pasivní administrativní budovu na území Evropy.

Cit pro detail

Pozornost celého týmu autorů je věnována výběru materiálů v souladu se současnými architektonickými trendy. Za zmínku stojí nabízené kvalitní dubové podlahy, unikátní truhlářsky zpracované interiérové dveře, stejně jako technologické vybavení každého bytu zvyšující komfort (vzduchotechnické, rekuperační jednotky, předokenní stínící žaluzie, jednotky chlazení) a snižující provozní náklady na vytápění (zvýšená tepelná i hluková izolace, prémiová dřevěná okna se špičkovými parametry).

Plnohodnotné bydlení

Ke každé bytové jednotce náleží i kousek "vlastní zeleně" - relaxovat můžete na vlastní zahrádce, balkonu, či střešní terase. Pamatovali jsme i na důležitost úložných prostor a každý byt má svou sklepní jednotku s vrcholným zabezpečením. Parkování je součástí objektu, zahloubeno v podzemních garážích. Jeho kapacita je navýšena instalací moderních a prostorných zakladačových systémů.

Financování

  • Rezervační smlouva - 150 000 Kč vč. DPH
  • Smlouva o budoucí kupní smlouvě - 25 %  kupní ceny bytu vč. DPH
  • Prohlášení vlastníka (vymezení jednotky) - 45% z kupní ceny bytu vč. DPH
  • Kolaudace - doplatek kupní ceny bytu vč. DPH, v doplatku započten rezervační poplatek

 

Harmonogram projektu

  • 3. Q 2021 - stavební povolení a zahájení stavby
  • 1. Q - 3. Q 2023 - umíráte nedočkavostí
  • 4. Q 2023 - dokončení stavby
  • 4. Q 2023 - předání bytů

Lokalita